سایت دانلود فایل ها ، مقالات آموزشی و دانشجویی

سایت دانلود فایل ها ، مقالات آموزشی و دانشجویی

سایت دارای کتاب ها ، مقالات ،پروژه های دانشجویی از تمامی رشته های دانشگاهی و آموزش های ویدئویی ، صوتی ، پاورپوینت ، PDF و... است.

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 133
  • بازدید دیروز : 478
  • بازدید کل : 241832

دانلود کتاب گفتگوهای مسینگ کاوف درباره تئاتر تالیف برتولت برشت


دانلود کتاب گفتگوهای مسینگ کاوف درباره تئاتر تالیف برتولت برشت

نوع فایل : PDF

تعداد صفحات : 153 صفحه

نویسنده : برتولت برشت

مترجم : منیژه کامیاب، حسن بایرامی

 به جای مقدمه :

در حین تماشای تابلویی که اشیا شکل متعارف خود را ازدست داده بودند،آقای کوینر گفت : کار بعضی از این هنرمندان به طرز تفکر بعضی درباره ی دنیا بی شباهت نیست. در پی یافتن "شکل""محتوی" را فراموش می کنند.زمانی پیش باغبانی کار می کردم . روزی یک قیچی به من داد و از من خواست یک بوته ی غار را مرتب کنم . بوته در گلدان بود و میبایستی برای جشن بشکل کره در می آمد،من فورا شروع به بریدن شاخه های اضافی کردم. ولی هرقدر بیشتر سعی کردم آنرا به شکل دربیاورم کمتر موفق شدم.اول از یک طرف و بعد از طرف دیگر بیش از حد قیچی کردم. و بالاخره به صورت کره درآمد ،کره ی بسیار کوچکی شده بود . باغبان نومیدانه گفت : بله این کره است ولی بوته ی غار کو؟؟

**لینک دانلود فایل فورا پس از پرداخت ظاهر خواهد شد **


مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 219

اخیرا بعضی از بانک ها تراکنش کمتر از 5000 یا 10000 تومان را قبول نمی کنند، درصورت عدم موفقیت در خرید با کارت بانک دیگری اقدام کنید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما